In your dreams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belive in your dreams!
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 O lampa in desert

Go down 
2 posters
AuthorMessage
invader lamu

invader lamu


Male
Mesaje : 44
Puncte : 54
Reputatie : 0
Varsta : 38
Localizare : Braila

O lampa in desert  Empty
PostSubject: O lampa in desert    O lampa in desert  EmptyTue Jan 19, 2016 9:17 pm

Jasmine:

Stateam in lampa mea, lampa care era ingropata undeva in nisipul desertuluidar nu prea adanc. Destul de adanca incat sa nu fie vazuta de cei care se plimbau dar destul de la suprafata ca cei ce se plimbau, sa se impiedice de ea.
Back to top Go down
Hinata

Hinata


Female
Mesaje : 264
Puncte : 332
Reputatie : 0
Varsta : 28
Localizare : Alderaan

O lampa in desert  Empty
PostSubject: Re: O lampa in desert    O lampa in desert  EmptyTue Jan 19, 2016 9:28 pm

ma plimbam prin bazarul din Istambul pentru a gasii un suvenir. Afara era cald, iar eu eram imbracata in haine negre, cu ochelari negrii de soare.
Back to top Go down
http://japanandkorea.wikiforum.net/
invader lamu

invader lamu


Male
Mesaje : 44
Puncte : 54
Reputatie : 0
Varsta : 38
Localizare : Braila

O lampa in desert  Empty
PostSubject: Re: O lampa in desert    O lampa in desert  EmptyTue Jan 19, 2016 9:47 pm

In interiorul lampii, eu stau pe un patut in micuta camera din lampa si citesc o carticica de magie, nu mai mare decat un bob de orez dar care pentru mine, la dimensiunea mea pe care o aveam in lampa, era o carticica de marime normala.
Back to top Go down
Hinata

Hinata


Female
Mesaje : 264
Puncte : 332
Reputatie : 0
Varsta : 28
Localizare : Alderaan

O lampa in desert  Empty
PostSubject: Re: O lampa in desert    O lampa in desert  EmptyMon Feb 01, 2016 9:10 pm

stateam in lampa si defilam dintr-o parte in alta a camerei. Mi se parea ciudat sa ma aflu intr-o lampa.
Back to top Go down
http://japanandkorea.wikiforum.net/
invader lamu

invader lamu


Male
Mesaje : 44
Puncte : 54
Reputatie : 0
Varsta : 38
Localizare : Braila

O lampa in desert  Empty
PostSubject: Re: O lampa in desert    O lampa in desert  EmptyTue Feb 02, 2016 9:18 am

OOC: Stai ca nu inteleg. Cu ce personaj postezi? la postul trecut zici ca te plimbai in bazar si la postul asta zici ca erai in lampa. E ceva cam ilogic.
Back to top Go down
Sponsored content





O lampa in desert  Empty
PostSubject: Re: O lampa in desert    O lampa in desert  Empty

Back to top Go down
 
O lampa in desert
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
In your dreams :: ۞RPG۞ :: Anime :: In afara orasului-
Jump to: